POWRÓT
STRONA
GŁÓWNA
jesteś w | o firmie

architektura, aranżacja wnętrz i elewacji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcemy połączyć architekturę i aranżację wnętrz i elewacji z pełnym zakresem prac dociepleniowych i remontowych oraz produkcją mebli na wymiar. Mając na uwadze państwa dobro i zadowolenie stworzyliśmy firmę łączącą te trzy elementy, aby jakość usług była w jak najwyższym standardzie. Proponujemy wykonanie projektu Państwa mieszkania, domu, budynku usługowego, restauracji, kawiarni, sklepów lub innego obiektu zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Kompleksowy projekt zawiera następujące elementy:


  • Projekt koncepcyjny
  • Projekt realizacyjny w postaci wizualizacji 3D
  • Dokumentacja techniczna
  • Nadzór autorski

Projekt koncepcyjny zawiera ogólny pomysł łączący państwa gusta z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie architektury wnętrz tak, aby nowo powstałe wnętrze było plastyczne i gustowne. Projekt realizacyjny szczegółowo opisuje i obrazuje wszystkie elementy wnętrza z dokładnym opisem konstrukcyjnym, materiałowym i technicznym dla wykonawcy. Nadzór autorski to opieka projektanta nad pracami wykończeniowymi i dekoracyjnymi i pełne zaangażowanie w realizowaną inwestycje. Wykonujemy projekty elewacji zewnętrznych i iluminacji budynków mieszkalnych jak również użyteczności publicznej. Projektujemy zabudowy kuchenne, szafy, meble wielofunkcyjne, stoły, stoliki, meblościanki itp.

Projekty proponowane są w charakterze wizualizacji 3D

Usługi dociepleniowo remontowe produkcja mebli na wymiar

Tworzymy grupę doświadczonych i z wieloletnim stażem fachowców. Współpracując również z podwykonawcami i firmami specjalizującymi się w branży ogólno-budowlanej, stolarskiej, elektrycznej, hydraulicznej, brukarskiej zapewniamy wykonanie na jak najwyższym poziomie z gwarancją jakości.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie przy użyciu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałach. Powierzone nam inwestycje wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Uwzględniamy wszystkie sugestie klienta i ewentualne poprawki.

Umiejętność koordynacji prac architektonicznych, wykończeniowych, dociepleniowych, oraz produkcja mebli na wymiar jest naszym atutem. Łącząc aranżacje wnętrz i elewacji z kompleksowym wykonaniem usprawniamy naszą pracę ułatwiając inwestorom realizację ich inwestycji.

projektowanie stron